Magnetic Flex & Shine – Top Gel dla Elastycznych i Lśniących Paznokci

Magnetic Flex & Shine to wyjątkowy top gel, który doskonale sprawdza się przy zastosowaniu na Gel, Gelpolish oraz Acrylics. Ten produkt gwarantuje, że twoje stylizacje będą zawsze prezentować się niezwykle atrakcyjnie.

Najważniejszą cechą Magnetic Flex & Shine jest elastyczność. Produkt ten doskonale dopasowuje się do kształtu Twojego paznokcia, zabezpieczając stylizację i dając Ci komfort noszenia, niezależnie od wykonywanych czynności.

Top gel odznacza się wysokim połyskiem, który nadaje paznokciom zdrowego wyglądu i podkreśla ich naturalne piękno. Twoje ręce będą zawsze prezentować się zjawiskowo, a manicure przyciągać wzrok.

Magnetic Flex & Shine aplikuje się w dwóch cienkich warstwach, aby zapobiec pękaniu top gelu. Dzięki temu, Twoje stylizacje będą zawsze wyglądać idealnie, bez względu na upływ czasu.

Top gel nie pozostawia lepkiej warstwy po utwardzeniu, co sprawia, że Twoje paznokcie są natychmiast gotowe do pokazania światu. Nie musisz martwić się o dodatkowe czyszczenie.

Produkt zawiera średni filtr UV, który chroni kolor Twojego manicure przed odbarwieniem. Twoje stylizacje będą zawsze wyglądać tak samo pięknie, jak w dniu ich wykonania.

Magnetic Flex & Shine jest dostępny w dwóch wariantach – Clear & Holographic, które pozwalają na dopasowanie top gelu do Twojego stylu i upodobań.

Czas utwardzania top gelu to zaledwie 1 minuta w świetle LED lub 2 minuty w świetle UV, co sprawia, że jest to szybki i wygodny sposób na osiągnięcie doskonałego efektu.

Niskowiskozalny top gel Magnetic Flex & Shine może być stosowany do uszczelniania dowolnej powierzchni paznokcia. Zawsze jednak pamiętaj, aby aplikować go w dwóch cienkich warstwach, aby zapobiec pękaniu top gelu. Twoje stylizacje będą zawsze wyglądały nieskazitelnie, a Ty będziesz cieszyć się z pewnością, że wybrałaś produkt najwyższej jakości.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Flex and Shine 15ml 104153

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579