Magic Shine – Top Gel dla Perfekcyjnego Efektu i Magicznego Połysku

Magic Shine to wyjątkowy top gel, który nie tylko podkreśla Twoje pigmenty, ale także dostarcza niewiarygodnego, magicznego połysku. Ten produkt gwarantuje idealną ochronę dla Twoich stylizacji, eksponując to, co w nich najlepsze.

Ten średnio lepki żel jest łatwy do aplikacji dzięki wygodnej butelce z pędzelkiem. Pozwala na precyzyjne nałożenie żelu, co sprawia, że każda stylizacja jest łatwiejsza i przyjemniejsza.

Czas utwardzania Magic Shine jest specjalnie dostosowany do efektu, jaki chcesz osiągnąć z pigmentami. Jeśli pragniesz gładkiego, lśniącego efektu, skróć czas utwardzania do 50% całkowitego czasu (1 minuta w LED i 2 minuty w UV). Pamiętaj, że jeśli używasz nowej lampy, czas utwardzania jest jeszcze krótszy – czasem wystarczą nawet 3 sekundy. Dlatego zawsze warto sprawdzić, jaki czas utwardzania jest idealny dla Twojej lampy.

Magic Shine jako top gel ma doskonałe właściwości adhezyjne. Po utwardzeniu go przez 50% czasu utwardzania, możesz nanieść pigment za pomocą wybranego aplikatora. Następnie usuń nadmiar pigmentu miękkim pędzelkiem i utwardź pozostałe 50%, co utrwali pigment. Na koniec nałóż jeszcze jedną warstwę Magic Shine i całkowicie utwardź. Taka procedura zapewni ochronę pigmentu i niewiarygodny, magiczny połysk.

Magic Shine to produkt o średniej elastyczności, co pozwala mu idealnie dopasować się do kształtu paznokcia i optymalnie chronić stylizację. Zawiera normalny filtr UV, dzięki czemu kolor pozostaje niezmienny.

Podczas pracy z Magic Shine pamiętaj o kilku kluczowych wskazówkach. Po pierwsze, sprawdź właściwy czas utwardzania przy użyciu swojej lampy, aby zapewnić piękny efekt. Po drugie, skorzystaj z narzędzi do polerowania pigmentów w Magic Shine, takich jak narzędzie do efektu ombre i pigmentu (176078), magiczny pędzel do pigmentów (176042), czy pędzel do pigmentów z narzędziem do kropek (176077). Te narzędzia znacznie ułatwią Ci pracę i pozwolą uzyskać jeszcze lepsze rezultaty.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Magnetic Magic Shine 15ml 104152

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579