Supreme Finish Diamond Dust – Wyjątkowy Top Gel dla Lśniących i Trwałych Paznokci

Supreme Finish Diamond Dust to niezwykle elastyczny top gel, który sprawdzi się w każdym rodzaju aplikacji, nawet przy zastosowaniu Gelpolish na naturalne paznokcie.

Jego największą zaletą jest to, że po utwardzeniu nie pozostawia lepkiej warstwy. Dzięki temu Twoje paznokcie będą zawsze wyglądały idealnie, bez konieczności dodatkowego czyszczenia.

Supreme Finish Diamond Dust charakteryzuje się długotrwałym wysokim połyskiem, który dodaje paznokciom wyrafinowanego blasku i przyciąga uwagę. Twoje paznokcie zawsze będą prezentować się zjawiskowo, niezależnie od okoliczności.

Produkt zapewnia doskonałą przyczepność, co gwarantuje, że Twoje stylizacje będą trwałe i niezawodne. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknymi paznokciami na dłużej.

Unikalna formuła produktu zawiera silny filtr UV, który chroni kolor Twojego manicure przed odbarwieniem. Bez względu na to, jak intensywnie jesteś narażona na słońce, Twoje paznokcie zawsze będą wyglądały nieskazitelnie.

Supreme Finish Diamond Dust to produkt, który zaskakuje swoją elastycznością i niezwykłym efektem. Dodaje on Twoim paznokciom blasku i zabezpiecza stylizację, podkreślając jej urodę.

Czas utwardzania produktu wynosi zaledwie 1 minutę w świetle LED lub 2 minuty w świetle UV. To szybki i wygodny sposób na osiągnięcie idealnego efektu na Twoich paznokciach.

Najlepsze efekty osiągniesz, jeśli pozwolisz Supreme Finish Diamond Dust schłodzić się przez minutę po utwardzeniu, zanim nałożysz olejek do skórek. Dzięki temu, zachowasz wysoki połysk produktu i zapewnisz długotrwałe efekty swojej stylizacji.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Supreme Finish Diamond Dust Rose Gold 15ml 104186

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579