Ultra Błyszczący Top Gel Bez Lepkiej Warstwy Po Utwardzeniu

Nasza receptura Top Gel jest wyjątkowo błyszcząca i nie pozostawia lepkiej warstwy po utwardzeniu, co sprawia, że jest niezwykle łatwa w użyciu.

Lepkość:

Top Gel ma niską lepkość, dlatego dostarczamy go w butelce z pędzelkiem. Żel nakładasz bezpośrednio na paznokieć za pomocą pędzelka.

Czas utwardzania:

Top Gel utwardza się w ciągu 1 minuty w świetle LED i 2 minut w świetle UV. Po utwardzeniu pozwól top gel’owi ostygnąć, zanim nałożysz olejek do skórek. Zapobiegnie to matowieniu żelu.

Przyczepność:

Top Gel można stosować na bazę Blush, twarde żele, akryl czy Gelpolish. Dzięki nowej, ulepszonej formule może być używany również na naturalne paznokcie, co jest możliwe dzięki doskonałym właściwościom przyczepności.

Elastyczność:

Top Gel jest elastyczny i nie pęknie, gdy nakładasz go na elastyczną bazę.

Filtr UV:

Top Gel zawiera wysoki filtr UV, co czyni go bardzo odpowiednim do stosowania na paznokcie akrylowe w stylu French Manicure.

Wskazówka:

Przed użyciem wstrząśnij butelką z Top Gel lub poturlaj ją między dłońmi, aby wszystkie składniki dobrze się wymieszały. Jeżeli tego nie zrobisz, składniki mogą się oddzielić, a paznokieć zamiast błyszczącego może stać się matowy po utwardzeniu.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Blush Top Gel 15ml 231400

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579