Mystical Shimmers – Błyszczący Top Gel z Brokatem dla Wyjątkowego Wyglądu Twoich Paznokci

Mystical Shimmers to unikalny top gel, który swoim blaskiem doskonale podkreśli piękno Twoich paznokci. Zastosowanie go na żelu, Gelpolishu czy akrylu doda Twoim stylizacjom niepowtarzalnego uroku.

Wyjątkowa elastyczność produktu zapewnia doskonałe dopasowanie do naturalnych ruchów Twoich paznokci, eliminując ryzyko pęknięć. Dzięki temu, Mystical Shimmers jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu.

Produkt charakteryzuje się wysokim połyskiem, który nadaje paznokciom wyrafinowanego blasku i przyciąga uwagę. Mystical Shimmers to sposób na to, aby Twoje paznokcie zawsze prezentowały się zjawiskowo.

Kluczowe jest to, że Mystical Shimmers po utwardzeniu nie pozostawia lepki warstwy, co znacznie ułatwia proces stylizacji paznokci. Dzięki temu, Twój manicure będzie zawsze wyglądał idealnie, bez konieczności dodatkowego czyszczenia.

Produkt zawiera filtr UV o średniej mocy, który chroni paznokcie przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. Dzięki temu, Twoje paznokcie są nie tylko piękne, ale także odpowiednio zabezpieczone.

Mystical Shimmers dostępny jest w czterech odcieniach: złotym, zielonym, czerwonym i fioletowym. Każdy z nich doda Twoim paznokciom wyjątkowego charakteru, umożliwiając stworzenie stylizacji, które najlepiej oddają Twoją osobowość.

Czas utwardzania żelu wynosi zaledwie 1 minutę w świetle LED lub 2 minuty w świetle UV, co czyni go wygodnym i szybkim rozwiązaniem dla pięknych paznokci.

Największym atutem Mystical Shimmers jest to, że pozwala na ożywienie kolorów Gelpolish. Ten błyszczący top gel nada Twoim paznokciom nowe, ekscytujące życie, podkreślając ich piękno i dodając im blasku.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Mystical Shimmers Gold Top Gel 15ml 104189

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579