Magnetic Cat Eye – Innowacyjny Top Gel dla Twórczych Efektów na Twoich Paznokciach

Magnetic Cat Eye to rewolucyjny top gel, który można używać na Gel, Gelpolish i Acrylics. Został zaprojektowany, aby umożliwić tworzenie niesamowitego efektu “kociego oka” na dowolnym kolorze.

Jest elastyczny, co oznacza, że dobrze dostosowuje się do naturalnych ruchów paznokcia, zapewniając trwałość i odporność na pęknięcia. Jego wysoki połysk dodaje stylizacji niezwykłego blasku, który podkreśla efekt “kociego oka”.

Po utwardzeniu nie pozostawia lepkiej warstwy, co sprawia, że jest gotowy do użycia zaraz po wyciągnięciu z lampy. To jest niezwykle praktyczne i oszczędza czas zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób robiących manicure w domu.

Top gel Magnetic Cat Eye zawiera średni filtr UV, który pomaga w ochronie koloru przed blaknięciem i przebarwieniami.

Zastosuj cienką warstwę Top Gel na paznokciach pokrytych Gelpolish Base, akrylem lub twardym żelem i dowolnym kolorem, a następnie za pomocą magnesu stwórz niesamowity i unikalny efekt. Czas utwardzania wynosi 60 sekund pod lampą LED.

Produkt dostępny jest w butelce o pojemności 15ml. Ważne jest, aby pamiętać, że magnes nie jest dołączony do zestawu (można go nabyć osobno w naszym sklepie internetowym – jest to magnes dwustronny dedykowany do efektu “kociego oka”).


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Cat Eye Top Gel Silver 15ml 104030

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579