Matt Top Gel – Wybierz Aksamitne, Satynowe Wykończenie

Jeśli pragniesz nadać swoim paznokciom subtelne, satynowe matowe wykończenie, Matt Top Gel jest dla Ciebie idealnym wyborem. Pamiętaj, aby przed użyciem dobrze wstrząsnąć butelką!

Matt Top Gel to uniwersalny produkt, który może być używany nad każdym rodzajem produktu. Szczególnie polecamy go w połączeniu z Magnetic Aqua Colours – w tym przypadku zalecamy najpierw nałożenie cienkiej warstwy Base & Top przed zastosowaniem Matt Top Gel. To zapobiega blaknięciu kolorów Aqua.

Wyjątkową zaletą Matt Top Gel jest to, że po utwardzeniu nie pozostawia lepkiej warstwy. Dzięki temu proces manicure jest znacznie prostszy i wygodniejszy.

Czas utwardzania pod lampą Magnetic TwinLight to zaledwie 1 minuta. To sprawia, że Matt Top Gel jest idealnym wyborem dla osób ceniących swój czas.

W przypadku, gdy klientka zauważy, że paznokcie zaczynają błyszczeć, zaleca się przemywanie paznokcia alkoholem. Regularne używanie na przykład balsamu do ciała może tworzyć ten efekt.

Wybierz Matt Top Gel, aby nadać swoim paznokciom unikalne, satynowe wykończenie i cieszyć się perfekcyjnym manicure na dłużej.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Matt Top Gel 15ml 104021

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579