Building Base łączy w sobie wygodę żelu w butelce z mocną strukturą i lepkością żelu budującego. Stwórz idealny punkt szczytowy i wzmocnij naturalne paznokcie jeszcze bardziej z Building Base.

Lepkość:

Building Base ma wyższą lepkość, co ułatwia uzyskanie pięknego i naturalnego punktu szczytowego. Oferuje silniejsze wzmocnienie naturalnego paznokcia, dzięki czemu ma on więcej czasu na wzrost.

Utwardzanie:

Building Base utwardza się w 30 sekund w lampie LED i 2 minuty w lampie UV. Po utwardzeniu można usunąć lepką warstwę, która nie pozostawia błyszczącej powierzchni. Dlatego można od razu nałożyć wybrany Gelpolish.

Przyczepność:

Building Base jest elastyczny i dość dobrze przylega. Aby zwiększyć przyczepność, można również nałożyć warstwę Gelpolish Bond.

Elastyczność:

Building Base można nakładać bezpośrednio na naturalny paznokieć, ponieważ jest dość elastyczny.

Filtr UV:

Building Base nie zawiera filtra UV. I ponieważ stosuje się go jako bazę, a nie jako top, nie stanowi to problemu.

Porada Mey:

Aby uzyskać piękny punkt szczytowy, nałóż warstwę Building Base. Następnie w mokrej warstwie pozwól kropli Building Base wypłynąć, aż osiągniesz pożądany punkt szczytowy. Jeśli płynienie jest zbyt szybkie, możesz zdecydować się na utwardzenie pierwszej warstwy i pozostawienie kropli na utwardzonej warstwie. Kropla będzie wypływać znacznie wolniej, dając więcej kontroli.

Problemy i przyczyny:

Building Base powoduje niewiele problemów, jeśli opanujesz technikę. Czy trudno Ci stworzyć idealny punkt szczytowy za jednym razem? Możesz zdecydować się na pracę warstwową zamiast używania kropli, aby osiągnąć pożądany punkt szczytowy. Zawsze pracuj cienko w okolicach skórek, aby uzyskać piękny efekt.

Chcesz osiągnąć doskonałość? Następnie usuń lepką warstwę po utwardzeniu Building Base. Użyj białego bloku, aby wygładzić powierzchnię paznokcia, robiąc to za pomocą delikatnych, okrężnych ruchów. Usuń pył i zakończ paznokieć Gelpolishem, który wybierzesz.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Building Base for gelpolish 103404

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579