Doskonałe połączenie żelu i akrylu. Technika aplikacji jest podobna do akrylu, a utwardzenie jest takie jak w przypadku żelu. Do aplikacji PowerGelu potrzebny jest płyn, a do tego można użyć Prep & Wipe.

ZALECENIA I OSTRZEŻENIA PowerGel zapewnia idealne połączenie aplikacji żelu i akrylu. Produkt jest szczególnie popularny do tworzenia bardziej ekstremalnych kształtów. Należy unikać nakładania zbyt grubych warstw, aby uniknąć reakcji cieplnej w lampie. PowerGel można stosować na formach, tipsach i naturalnych paznokciach.

APLIKACJA Weź trochę PowerGelu ze słoiczka za pomocą szpatułki. Nowy słoiczek może mieć na powierzchni kleistą warstwę, która jest bardzo lepka. Można ją usunąć szpatułką lub delikatnie wymieszać z PowerGel, co zminimalizuje lepkość. Umieść PowerGel na paznokciu i nałóż żel pędzlem i Prep & Wipe. Utwardź go przez 1 minutę w LED lub 2 minuty w UV.

ZALECENIE CO DO TOPGELU Można użyć dowolnego rodzaju Top Gelu do zabezpieczenia PowerGelu i nawet polerować go na wysoki połysk. Wybór zależy od tego, czy chcesz wysoki filtr UV (Supreme Finish) czy nie (Base i Top).

PORADA OD MEY Można stosować PowerGel z syntetycznym pędzlem lub pędzlem z prawdziwych włosów, podobnie jak w przypadku akrylu. W obu przypadkach pędzel należy oczyścić Prep & Wipe. Następnie kondycjonuje się włosy, przywracając im pożądany kształt za pomocą cienkiego żelu.

NIE ZAPOMNIJ PowerGel jest dostępny w 7 kolorach. PowerGel Nude, Extender i Clear są również dostępne w tubkach.

PowerGel Nude to ekstremalny kolor kamuflażu, wykazujący więcej pomarańczowych odcieni. PowerGel Extender jest bardziej koloru skóry i ma nieco transparentny efekt. Podczas tworzenia odwróconej łóżyska paznokcia należy stosować mieszankę obu żeeli, aby kolor idealnie pasował do koloru łóżyska paznokcia klientki.

PowerGel Sparkling White i Nude mają bardzo drobne i piękne brokaty. Są fantastyczne do stosowania przy tworzeniu babyboom z błyskiem.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Power Gel Clear 30g 104200

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579