Gel Milky White w Butelce: Wysoka Wytrzymałość i Elegancja dla Twoich Paznokci

Odkryj niezrównaną siłę i wytrzymałość Fiber Gelu zawartego w naszym Gelu Milky White. Ten wyjątkowy produkt dodaje Twoim paznokciom niezbędnej wytrzymałości, a jednocześnie zapewnia długotrwałe efekty.

Niezależnie od typu naturalnych paznokci, nasz Gel Milky White jest idealnym rozwiązaniem. Jego formuła gwarantuje ekstremalną przyczepność, dzięki czemu produkt utrzymuje się na paznokciach przez dłuższy czas, nawet podczas codziennych czynności.

Siła i elastyczność Gela Milky White sprawiają, że jest on doskonałym wyborem nawet dla słabych paznokci. Pomaga w ich odbudowie i wzmacnia, nadając im zdrowy wygląd.

Nasz Gel Milky White to nie tylko produkt do pielęgnacji naturalnych paznokci. Może być również używany na tipsy i formy, tworząc profesjonalne przedłużenie paznokci w salonie. Dzięki swojej wszechstronności, ten produkt może służyć także jako overlay na naturalne paznokcie, nadając im zdrowy i lśniący wygląd.

Gel Milky White to doskonała baza pod Gelpolish, gwarantując długotrwałe i trwałe efekty manicure. Dzięki wygodnemu pędzelkowi dołączonemu do butelki, aplikacja produktu jest łatwa i precyzyjna.

Czas utwardzania gela wynosi zaledwie 1 minutę pod światłem LED, co sprawia, że jest to szybki i wygodny sposób na piękne paznokcie. Po 3 tygodniach, Gel Milky White można łatwo zmyć za pomocą czystego acetonu, co umożliwia łatwe i bezpieczne usunięcie produktu.

Produkt dostarczany jest w eleganckiej butelce o pojemności 15ml, co gwarantuje długotrwałe stosowanie i doskonały stosunek jakości do ceny. Wybierz Gel Milky White i odkryj piękno swoich paznokci na nowo!


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

White Fiber Coat Gel 15ml 104156

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579