True Color TOP GEL – Autentyczny Kolor Bez Kompromisów

Często prosiliście, musieliśmy jednak trochę poczekać, zanim znaleźliśmy odpowiedni przepis. W końcu mamy go – True Color Top Gel! To żel bez niebieskiego filtra UV, dzięki czemu ciemne kolory pozostają trwałe i niewypłowiałe! Ten top gel to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz uniknąć niebieskiego odcienia na paznokciach „baby boom”. Co więcej, jest on idealny do użycia na paznokciach z linii Blushes, zapewniając jeszcze bardziej naturalny efekt.

True Color Top Gel utwardza się w ciągu 1 minuty pod lampą LED, a po utwardzeniu nie pozostawia lepkiej warstwy. Dzięki temu możesz cieszyć się szybkim i wygodnym manicure bez konieczności dodatkowego czyszczenia paznokci.

Wskazówka: Jeśli Twoje klientki planują wyjazd na słońce, najlepszym zabezpieczeniem przed blaknięciem kolorów jest użycie Supreme Finish. To doskonała ochrona przed negatywnym działaniem promieni słonecznych.

Wybierz True Color Top Gel i ciesz się autentycznymi, niewypłowiałymi kolorami na paznokciach. Twórz manicure, który zachwyci swoją trwałością i pięknem!


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

True Color Top Gel 15ml 104009

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579