Supreme Finish Top Gel:

  • Ten ultra połyskujący top gel nie pozostawia warstwy klejącej po utwardzeniu.

Lepkość:

Supreme Finish Top Gel ma niską lepkość i dlatego dostarczany jest w buteleczce z pędzelkiem. Można aplikować bezpośrednio na paznokieć za pomocą pędzelka.

Utwardzanie:

Supreme Finish Top Gel utwardza się w czasie 1 minuty w LED i 2 minut w lampie UV. Po utwardzeniu, pozwól, aby top gel się ochłodził przed nałożeniem olejku do skórek. To zapobiegnie zmatowieniu powierzchni top coat-u.

Adhezja:

Supreme Finish Top Gel można stosować na twardych żelach, akrylu lub Gelpolish. Poprawiona formuła pozwala na stosowanie bezpośrednio na naturalnych paznokciach dzięki swoim właściwościom dobrej adhezji.

Elastyczność:

Supreme Finish jest elastyczny i nie pęka, gdy jest nakładany na elastyczną bazę.

Filtr UV:

Supreme Finish Top Gel zawiera wysoką zawartość filtra UV, co czyni go bardzo odpowiednim do stosowania na paznokciach w stylu French Manicure wykonanych z akrylu.

Problemy i przyczyny:

Supreme Finish zawsze należy stosować na paznokciach wolnych od pyłu. Jakiekolwiek pyłki pozostawione na paznokciu spowodują nieregularną powierzchnię po utwardzeniu.

Wstrząśnij buteleczką Supreme Finish przed użyciem lub przewiń między dłońmi, aby składniki pozostały dobrze wymieszane. Jeśli tego nie zrobisz, składniki rozdzielą się, a paznokieć może stać się matowy zamiast lśniący po utwardzeniu.

Supreme Finish sprawia, że paznokcie stają się dłuższe i nie rysują się!


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Supreme finish 104008

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579