Seduction Soap & Soak to pożywcze mydło do rąk, idealne jako początek zabiegu Seduction Treatment. Można go używać razem z kulkami do kąpieli Seduction Bath Bombs, aby zmiękczyć dłonie podczas zabiegu. Seduction Soap & Soak nadaje wodzie piękny perłowy połysk, a Seduction Bath Bombs zapewnią Ci rozpieszczenie, którego jesteś przyzwyczajony/a z zabiegów manicure.

Seduction Soap & Soak doskonale łączy się z innymi produktami Seduction od Magnetic.

SKŁADNIKI Coco Glucoside Ma właściwości oczyszczające i jest bardzo łagodny dla skóry. Coco Glucoside jest wytwarzany z suchej pulpy owoców kokosa. Olej wchłania zanieczyszczenia ze skóry, a w połączeniu z wodą ma efekt pieniący.

Potassium Sorbate Ciekawostką jest, że Potassium Sorbate to kosmetyk, który chroni przed drożdżami i grzybami. Jest przyjazny dla skóry, jest to sól potasowa kwasu sorbowego uzyskiwanego z oleju z jarzębiny.

Glyceryl Oleate Ten składnik jest pochodzenia naturalnego i jest tworzony z olejów i tłuszczów roślinnych. Sprawia, że skóra jest gładka i lekka. Uspokaja i nawilża, pozostawiając skórę miękką i elastyczną. Efekt nawilżający zapobiega odwodnieniu.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Seduction liquid hand soap & soak 231312

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579