Poznaj Fiber Gel – ostateczny żel, który łączy siłę systemu z włókna z elastycznością systemu żelowego. Może być stosowany na niemal każdym rodzaju naturalnego paznokcia, dostępny jest w 4 podstawowych kolorach: przezroczystym, różowym, extender (do przedłużania) i białym.

RZECZY DO ZROBIENIA I RZECZY DO UNIKANIA Fiber Gel to produkt nieproblematyczny i łatwy w użyciu.

APLIKACJA Fiber Gel umożliwia łatwą i precyzyjną aplikację, ponieważ żel nie rozpływa się. Dzięki temu szansa na podnoszenie się żelu, ze względu na dotykanie skórki, jest zminimalizowana. Fiber Gel można nakładać na różne sposoby.

Możesz nakładać Fiber Gel warstwami, aż osiągniesz pożądany kształt i wypukłość (apex). Pierwsza warstwa – 50% paznokcia, Druga warstwa – 75% paznokcia, Trzecia warstwa – 100% paznokcia (zaczynając od skórki). Każdą warstwę utwardzaj – ta metoda zapewnia, że w miejscu apexu będzie odpowiednia ilość produktu.

Możesz również nałożyć cienką warstwę na utwardzoną warstwę adhezyjną. Jeszcze nie utwardzaj tej cienkiej warstwy, ale wyjmij żel z słoika za pomocą pędzla. Jeśli zrobisz to poprawnie, powinieneś mieć teraz kulę żelu na jednej stronie pędzla. Umieść czystą stronę pędzla tam, gdzie chcesz, aby był apex. Rozprowadź kulkę żelu na paznokciu, teraz produkt leży we właściwym miejscu. Rozprowadź żel dalej za pomocą pędzla w płynnym ruchu.

Pozwól żelowi powoli i równomiernie przepływać od apexu do wszystkich krawędzi, utwardzaj paznokieć przez 1 minutę w lampie LED lub 2 minuty w UV, gdy jesteś zadowolony.

ZALECENIE DOTYCZĄCE TOP GEL Fiber Gel jest kompatybilny z każdym rodzajem top gel, w słoiku lub butelce. Z wyjątkiem Supreme Finish, który jest zbyt twardy i mogą pojawić się pęknięcia.

RADA MEY Fiber Gel jest najłatwiejszym żelem do formowania – dzięki temu paznokieć zyskuje więcej struktury i siły. Utwardzaj przez 15 sekund w lampie LED lub 1 minutę w UV, a następnie formuj pożądane C-Curve (kształt podkowy).

NIE ZAPOMINIJ
• Fiber Gel jest łatwy do formowania i pozwala tworzyć cienkie, ale mocne paznokcie.
• Fiber Gel dostępny jest w 4 kolorach.
• Jest to najbardziej uniwersalny żel.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Sculpting Fiber Gel Pink 50g 104113

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579