PowerGel – Idealny Hybrydowy Produkt Pomiędzy Żelem a Akrylem

Zapraszamy do poznania PowerGel, wyjątkowego hybrydowego produktu, który łączy w sobie cechy żelu i akrylu. Metoda aplikacji przypomina tę stosowaną przy akrylu, natomiast proces utwardzania jest podobny do żelu – następuje na twoje polecenie. Do aplikacji PowerGel potrzebujesz płynu – możesz użyć Prep & Wipe.

PowerGel stanowi doskonałą równowagę między metodą aplikacji żelu a akrylu. Dzięki temu jest bardzo popularny zwłaszcza przy tworzeniu bardziej zaawansowanych kształtów. Nie nakładaj go zbyt grubo, aby uniknąć reakcji cieplnej w lampie. PowerGel można stosować na formy, tipsy oraz naturalne paznokcie.

Aplikacja PowerGel jest prosta i wygodna. Za pomocą szpatułki wyjmij nieco PowerGel z słoika. Nowy słoik może mieć na wierzchu lepką warstwę, którą można usunąć szpatułką lub delikatnie wmieszać w PowerGel – w obu przypadkach zminimalizujesz lepkość. Następnie nałóż PowerGel na paznokieć i rozprowadź go za pomocą pędzla i Prep & Wipe. Utwardź go przez 1 minutę w lampie LED lub 2 minuty w lampie UV.

Do uszczelnienia PowerGel można użyć dowolnego rodzaju Top Gel, a nawet wypolerować go do wysokiego połysku. Wybór zależy od tego, czy preferujesz wysoki filtr UV (Supreme Finish) czy nie (Base and Top).

PowerGel można nakładać za pomocą pędzla syntetycznego lub z prawdziwym włosiem, podobnie jak akryl. W obu przypadkach pędzla należy oczyścić za pomocą Prep & Wipe, a następnie przywrócić włosom odpowiedni kształt za pomocą cienkiego żelu.

PowerGel dostępny jest w 7 kolorach. Wersje Powergel Nude, Extender i Clear dostępne są także w tubkach. PowerGel Nude to ekstremalny kolor kamuflażu, o silnych pomarańczowych tonach. PowerGel Extender ma kolor bardziej zbliżony do naturalnego odcienia skóry i daje delikatny, przezroczysty efekt. Przy tworzeniu odwróconego łożyska paznokcia, zastosuj mieszaninę obu żeli, aby kolor idealnie pasował do koloru naturalnego łożyska paznokcia klienta.

PowerGel Sparkling White i Nude zawierają drobne, przepiękne drobinki brokatu. Są one idealne do tworzenia efektu babyboom ze subtelnym błyskiem. Odkryj mnogość możliwości i kreuj niesamowite stylizacje z PowerGel!


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Power Gel Frosted Pink 30g 104211

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579