Flash Builder Gel to niezwykle elastyczny żel dostępny w dwóch wyraźnie różniących się konsystencjach. Flash Gels to najlżejsze i najbardziej elastyczne żele w naszym asortymencie, doskonale przylegające do wszystkich typów paznokci, ale szczególnie dobrze do cienkich i uszkodzonych.

Flash Gels są dostępne w dwóch wersjach: grubej i cienkiej. Gruba wersja jest przeznaczona dla stylistów pracujących w ciepłych krajach, a cienka dla stylistów z chłodniejszych regionów.

CO ROBIĆ A CZEGO NIE Flash Gels są bardzo łatwe w użyciu i doskonale nadają się do uszkodzonych i elastycznych paznokci. Żele są lekkie, co sprawia, że są idealne do naturalnego pokrycia paznokcia. Ze względu na swoją elastyczność, żele te nie są odpowiednie do przedłużania na formach. Żel jest na tyle elastyczny, że niełatwo go zaciskać, a efekt końcowy jest dość płaski. Żel dobrze sprawdza się na tipsach i dostępny jest w dwóch grubościach, zarówno w wersji przezroczystej.

APLIKACJA Flash Gels są zarówno gęste, jak i płynne podczas aplikacji. Dzięki efektowi sheer, żel płynie i sam się wyrównuje. Sheer to reakcja, która zachodzi między cząstkami, gdy żel jest w ruchu.

Kiedy produkt jest w ruchu, żel staje się cieńszy i może zacząć się rozlewać w stronę skórek. Można temu zapobiec, mniej “bawiąc się” żelem. Jeśli żel staje się zbyt cienki, przerwij aplikację. Pozwoli to zatrzymać reakcję sheer i żel wróci do swojej zwykłej grubości/masy.

Możesz używać żelu do wykonania pełnego paznokcia za jednym razem, ale nie możesz go zaciskać ani robić cienkich, ponieważ żel jest zbyt elastyczny. Żel musi być utwardzany przez 1 minutę w LED i 2 minuty w UV.

ZALECENIA DOTYCZĄCE TOPGEL Flash gel nie można wypolerować do wysokiego połysku, dlatego konieczne jest użycie top gel! Najlepszym wyborem jest Ultra Top Gel w słoiku ze względu na swoją elastyczność. Jeśli Flash Gel jest bazą pod Gelpolish, możesz uszczelnić paznokcie za pomocą Base & Top Gel lub Soak Off Top Gel. Nie można używać Supreme Finish, ponieważ mogą wystąpić pęknięcia.

RADA OD MEY Jeśli paznokcie klientki są bardzo uszkodzone, najlepszym wyborem jest Flash Gel. Żel jest bardzo lekki, a przyczepność jest doskonała, bez konieczności zbytniego polerowania paznokcia.

NIE ZAPOMNIJ • Flash Gel dostępny jest w grubych i cienkich formach. • Flash Gel staje się bardziej płynny podczas aplikacji z powodu reakcji sheer. • Flash Gel oferuje najlepszą przyczepność, również na uszkodzonych paznokciach.

 

“Effekt sheer” lub “reakcja sheer” jest to termin używany w kontekście żeli do paznokci, odnoszący się do reakcji, która zachodzi między cząstkami żelu podczas ruchu. Kiedy żel jest “w ruchu” (na przykład podczas nakładania go na paznokieć), staje się cieńszy i może lepiej płynąć lub rozprowadzać się. Kiedy ruch ustaje, żel wraca do swojej wcześniejszej konsystencji.

Podkreśla to elastyczność i zdolność żelu do samoniwelacji – właściwości, które są często pożądane w produktach do stylizacji paznokci, ponieważ ułatwiają aplikację i mogą pomóc uzyskać gładką, równą powierzchnię.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Flash Builder Gel Thin 50g 104105

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579