Building Base łączy wygodę lakieru hybrydowego w buteleczce z właściwościami budującego żelu. Pozwala na stworzenie idealnego szczytu paznokcia i wzmocnienie naturalnego paznokcia.

Konsystencja:

Building Base ma wyższą lepkość, co ułatwia stworzenie pięknego i naturalnego szczytu paznokcia. Zapewnia również silniejsze wzmocnienie naturalnego paznokcia, co daje mu więcej czasu na wzrost.

Utwardzanie:

Building Base utwardza się w 30 sekund w świetle LED i 2 minuty w świetle UV. Po utwardzeniu można usunąć warstwę klejącą, która nie pozostawi po sobie błyszczącej powierzchni. Można więc od razu nałożyć hybrydowy lakier żelowy w wybranym kolorze.

Przyczepność:

Building Base jest elastyczny i dość dobrze przylega. Aby zwiększyć przyczepność, można również nałożyć warstwę Gelpolish Bond.

Elastyczność:

Building Base można bezpośrednio nałożyć na naturalny paznokieć, ponieważ jest dość elastyczny.

Filtr UV:

Building Base nie zawiera filtra UV. Ponieważ używa się go jako bazy, a nie jako topu, nie jest to problem.

Porada od Mey:

Aby uzyskać piękny szczyt paznokcia, nałóż warstwę Building Base. Następnie, w mokrej warstwie, pozwól kropelce Building Base wypłynąć, aż osiągniesz pożądany szczyt paznokcia. Jeśli płynienie jest zbyt szybkie, można zdecydować się na utwardzenie pierwszej warstwy i pozostawienie kropli na utwardzonej warstwie. Kropla wypłynie znacznie wolniej, dając więcej kontroli.

Problemy i przyczyny:

Building Base sprawia niewiele problemów, jeśli opanujesz technikę. Jeśli trudno Ci jest stworzyć idealny szczyt paznokcia za jednym podejściem, możesz zdecydować się na pracę warstwową zamiast używania kropli. Zawsze pracuj cienko w okolicy skórek, aby uzyskać piękny efekt.

Chcesz osiągnąć doskonałość?

Usuń warstwę klejącą po utwardzeniu Building Base. Użyj białego bloku do wygładzenia powierzchni paznokcia, wykonując delikatne, okrężne ruchy. Usuń kurz i wykończ paznokieć hybrydowym lakierem żelowym w wybranym kolorze.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Building Base Cover 103406

Dane kontaktowe

Telefon: 880 514 314
Email: biuro@magneticpolska.pl
Adres: ul. Starowiślna 76, Kraków
NIP: 6831819579